באזזנט

תמונה – מצלמות רכב

גזענות לפרצוף

גזענית לנהג מונית: "הופיע לי בהזמנה איזה אחמד אחד, אמאל׳ה"

כך הגיב נהג מונית מאום אל פחם לנוסעת שסיפרה לו בעלייתה לרכב, "הופיע לי בהזמנה איזה אחמד אחד, אמאל׳ה". כך זה נראה בוידאו ממצלמות הרכב

רץ ברשת: בסרטון שהופץ ומסעיר את הרשתות החברתיות נראים אם ובתה עולים למונית באיזור העיר ב"ש, פונה ישירות לנהג ואומרת לו: "שלום. הופיע לי בהזמנה איזה אחמד אחד, אמאל׳ה, מתתי מפחד״. הנהג מונית מאום אל פחם שאל אותה למה? היא בתגובה ענתה לו: ״אני מעדיפה לא לעלות עם ערבים״.אמרה לו האם כשלצידה בתה הקטנה

הנהג הזועם הגיב לה בחזרה ועצר את הרכב בצד: "אז תרדי, תרדי מהאוטו. היא בתגובה לנהג: למה?.מה הקטע? אם אתה ערבי אני יורדת" הגיבה. "אל תזמיני יותר, לא רוצה לראות את הפרצוף שלך המגעיל"..

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.