באזזנט

תמונה – צילום מסך – ערוץ כנסת

מזרח תיכון חדש?

בנט וא-סיסי סיכמו: טיסות ישירות לשארם א-שייח כבר בפסח הקרוב.

התחממות ביחסים: ראש הממשלה נפתלי בנט ונשיא מצרים עבד אל-פתאח א-סיסי, סיכמו הבוקר על הוספת טיסות ישירות בין המדינות. זאת במסגרת הבנות חדשות מהשבועות האחרונים.

הנושא נידון לראשונה בפגישה שנערכה בין בנט לא-סיסי בספטמבר האחרון.

בין השאר מתוכננת טיסה קבועה ישירה בין נמל התעופה בן גוריון לשארם א-שייח כבר בחודש הבא במהלך חול המועד פסח, מה שיאפשר לישראלים רבים יעד חופשה חדש וזול יותר.

לשכתו של בנט מסרה כי מדובר בצעד נוסף בחימום הסכם השלום בין ישראל למצרים. בנט הוסיף כי שיתוף הפעולה בין המדינות מתרחב בתחומים רבים ותורם ליציבות באיזור.

המשלחת הישראלית והמצרית בשיתוף עם גורמי שב"כ, מל"ל ואחרים, הגיעו למתווה אבטחה שיאפשר את חניכת הטיסה החדשה.

על פי ההערכות עוד טרם הבשורה על מתווה הטיסות החדש, צפו בישראל כי בפסח הקרוב צפוי במעבר טאבה זרם של יותר ממאה אלף ישראלים, בדומה למצב לפני מגפת הקורונה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.