ההסלמה נמשכת

צפו: חיילים הותקפו בנמל תל אביב

תמונה – pixabay, אילוסטרציה

אתמול בלילה תועדו שליחים של מסעדה בנמל תל אביב כאשר הם תוקפים בכיסאות צעירים וביניהם חיילים, בעיצומו של וויכוח סוער. חלק מהריב היה קשור לוויכוח הישראלי – פלסטינאי.

 

כמה חיילים בחופשה וצעירים אחרי צבא סיימו לבלות באחד המועדונים בנמל וישבו לאחר מכן לאכול במסעדה במקום. אתר מאקו שוחח עם אחד מהעדים שנכח במקום בזמן הקטטה "החיילים היו על אזרחי והתחילו לדבר על ענייני צבא", שחזר העד. ״איזו יחידה טובה יותר, צנחנים או גולני. דברים שקורים כל הזמן בין חיילים ואז הגיע למקום שליח והתערב בשיחה, הוא להם אמר שהוא ערבי מוסלמי ושאין מדינת ישראל שיש רק פלסטין וכל הערבים בעולם הם פלסטינים ואז התחיל הבלגן".

 

 

לאחר שאחד החיילים הגיב לשליח התחילו דחיפות וזריקות כיסאות בין השניים. "אחד החיילים זרק את הטוסט מעצבים על הדברים שנאמרו. אחד השליחים וכמה מחבריו שהיו במקום לקחו כיסאות ופירקו את הצעירים שברחו, היה ממש מפחיד. הם רדפו אחריהם וקיללו אותם", הוסיף עד הראיה לאתר מאקו.

 

שוטרים ממשטרת מחוז תל אביב הוזעקו למקום האירוע אבל כאשר הגיעו כל המעורבים בתקרית נמלטו מהמקום. החוקרים לקחו את סרטוני מצלמות האבטחה כדי לאתר את החשודים בתקיפה ולעצור אותם.

 

במשטרה חושדים שהצעירים שהיו במקום הם אלה שהתחילו בקטטה ותקפו את השליח וחבריו. החוקרים רואים בחומרה רבה את האירוע וההערכה שבקרוב יבוצעו מעצרים של החשודים. במשטרה טוענים שהרקע למעשה פלילי ולא לאומני. "אנחנו מכירים את זהות החשודים ונביא למעצרם", ציין גורם במשטרה.

תיעוד התקיפה:

IMG_2938

 

 

 

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!