רץ ברשת

צפו: לוויין איראני מתפוצץ בדרך לחלל

על רקע חיסולו של סולימאני: צבא איראן פרסם תיעוד מהשיגור הכושל של לוויין משופר לחלל, שנועד לשפר את יכולת דיוק מערכת הטילים הבליסיטים בעלי ראש נפץ גרעיני. ואיך קשור הרמז של נתניהו לסמל מגן דוד שנראה לאחר הפיצוץ? צפו ותשפטו
קרדיט: מתוך הסרטון

1:30 | 10.02.20

משרד ההגנה האיראני נכשל אמש בפעם הנוספת בשיגור לוויין משוכלל לחלל. בתיעוד שפורסם בטלוויזיה האיראנית נראה אייתולה איראני סופר את הרגעים עד לשיגור הטיל החדש, ומתאכזב ברגע שנראה שובל אש בשמים מהתפוצצות הטיל. הגולשים ברשת לא פספסו את מה שנראה סמל מגן דוד מצוייר בשמים לאחר פיצוץ הטיל.

אמש הגיב ראש הממשלה לכישלון הניסוי האיראני ואמר: "התבשרנו היום שאיראן נכשלה בשיגור לוויין. הם גם נכשלים בהעברת נשק לסוריה וללבנון כי אנחנו פועלים שם כל הזמן כולל בימים אלה"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

ח"כ בוגי יעלון תקף את נתניהו בתגובה: "שמעתי את נתניהו רומז הערב על מעורבות ישראל בכשלון שיגור הלווין האיראני: אם זה לא נכון – אז למה להתרברב? אם זה נכון – אז שיתפטר! בכל מקרה, מישהו איבד בלמים ושיקול דעת וב-2.3 צריך לעשות לזה סוף"

אהוד ברק תקף: "נתניהו בפאניקה וההפקרות שוקעת לשפל חדש. ראש ממשלה ש׳רומז׳ הערב בכנס בחירות על מעורבות אפשרית של ישראל בכשלון שיגור הטיל באיראן – איננו ראוי לכהן בתפקידו אפילו יום אחד נוסף. בעוד שלושה שבועות חייבים לשלוח אותו הביתה. שיתארגן למשפט במקום לחבל בבטחון המדינה ועתיד אזרחיה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט