באזזנט

תמונה – ארכיון הבית הלבן

מזרח תיכון חדש

טראמפ: "כמעט כל המדינות מתקשרות, מה איתנו?"

נשיא ארה"ב טראמפ מתייחס להסכם בין ישראל לאיחוד האמירויות ורומז כי עוד מדינות יחתמו בקרוב: "כמעט כל המדינות מתקשרות ושואלות, מה איתנו? אנחנו גם רוצים לחתום". צפו

בראיון לערוץ FOX NEWS האמריקני התגאה הנשיא טראמפ על נרמול היחסים שהצליח להשיג בין ישראל לאיחוד האמירויות: "עשינו עסקה בין ישראל לאיחוד האמירויות, לא יכולתי להאמין, הייתי בהלם, בפעם הראשונה ב 45 שנים האחרונות אנחנו עושים שלום במזרח התיכון. אנחנו מחזירים את החיילים שלנו מפקאסיטן סוריה ועיראק. חיסלנו את דאעש וביטלנו את ההסכם הנוראי בין אירן לביידן ואובמה,. אנחנו מביאים שלום אמיתי במזרח התיכון"

עוד אמר טראמפ ברמז על המדינות הבאות: "האיחוד האמירויות חתמו ראשונים, עוד מדינות מתקשרות ושואלות מה איתנו? אנחנו גם רוצים לחתום."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.