פרגון נדיר

לע"מ

עורך החדשות: "נתניהו וסימן טוב הצילו את המדינה"

גיא סודרי, עורך המהדורה המרכזית בחדשות 12, משבח בחריפות את ראש הממשלה נתניהו ואת מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב על התנהלותם המוקדמת בטיפול בנגיף הקורונה.
באזזנט > >
22:52 | 01.04.20

לא רק ביקורת: עורך חדשות 12 גיא סודרי מפרסם ציוץ פרגון נדיר לראש הממשלה נתניהו ולמנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, על התנהלותם במשבר הקורונה: "נתניהו ומשה בר סימן טוב הצילו את ישראל מאסון גדול – ההחלטה המוקדמת יחסית לסגור את השמיים ומיד אחר כך סגירת מערכת החינוך והגבלות התנועה מאפשרות לנו את הלוקסוס לריב על בדיקות ועל הכסף ולא להיות איטליה ספרד או ניו יורק. זה כמו מבצע מוקד בששת הימים להשמיד את מטוסי האויב על הקרקע"

הציוץ של סודרי זכה לשיתופים רבים ברשת ותגובות זועמות מאנשי השמאל. מייסד 'הליכודניקים החדשים' ליאור ימיני הגיב בזעם: ‏‎"לא ייאמן. עורך המהדורה המרכזית מקשקש ככה. חודשיים היו להם להתכונן לפני שהמחלה הגיעה מסין. חודשיים. להצטייד. לתכנן. להתכונן. לא עשו דבר מלבד להפיץ שנאה, לרגל נגד יריבים ולהתחמק ממשפט צדק. לא הצילו ולא כפכפים. פשוט לא ייאמן כמה התקשורת פה פח."

יועץ רה"מ לשעבר רן ברץ התייחס למספרי התמותה והתחלואה בישראל בהשוואה לגרמניה: "סתם שתהיו בעניינים. כשלגרמנים היו בערך את מספר החולים שלנו (לפני כשבועיים), היה להם חצי ממספר מהמתים שלנו, וכולם התפעלו מאחוז התמותה הנמוך כל כך, וכמה הבדיקות מדהימות. היום יש להם פי 14 חולים (מעל ל-77,000), ופי 74 מתים (כמעט 900), תמותה של כ-1.2%, ועולה בקצב מאוד לא נעים."

במכון מחקר בהונג קונג, הסוקר את התמודדות המדינות בעולם עם משבר הקורונה, פורסם אמש כי ישראל היא המדינה הבטוחה בעולם להתגוננות מפני הנגיף המסוכן.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתר הקורונה

פרידה כואבת

פרידה כואבת

23:37 | 05.07.20

מעצר אלים

אבטלה בישראל

חזורים להגבלות

"מעשה גבורה"

קיצוצי קורונה

כבוד המשפחה?

רגיש לצפייה

בג"ץ יאשר?

אכזבה

פוליטית קורונה

תיעוד אנושי

דקר ונעצר

תיעוד וידאו