קרדיט תמונה: פייסבוק דני רופ

הגל השני

דני רופ נגד מינוי פרופ' גבי ברבש: "הוא זחוח ומרומם מעם"

עידכון אחרון לפני 10 חודשים
החזאי הפופולרי דני רופ יוצא במתקפה נגד מינויו של פרופ' גבי ברבש: "מאכזב מאד היום לראות את הידיעה שדוקא פרופסור ברבש נבחר לתפקיד הפרויקטור של הקורונה". הפוסט המלא
ראשי >

סיפור אישי: דני רופ, החזאי הפופולרי שפוטר לאחרונה מערוץ 13, יוצא בהתנגדות פומבית נגד מינויו של פרופ' גבי ברבש, מנכ"ל משרד הבריאות ובית החולים איכלוב לשעבר. הפוסט המלא

"עם כל הכאוס סביב ניהול משבר הקורונה. מאכזב מאד היום לראות את הידיעה שדוקא פרופסור ברבש נבחר לתפקיד הפרוייקטור של הקורונה – תפקיד סופר חשוב עם המון אחריות לאומית."

הכרתי אותו באופן אישי ב 2012 אחרי שאבי נפטר בבית החולים איכילוב שנוהל ביד רמה על ידו כשלצידו פרופסור הסנר. שניהם יחד היו אחראים על הסתרת מסמכים מהתיק הרפואי של אבא שלי למשל…

אבא שלי התאשפז כאחד האדם בלי קשרים ובלי הפעלת פרוטקציה. האמנתי שבית חולים ממשלתי יפעל בצורה הטובה ביותר. שהענינים הלכו והסתבכו(בעקבות רשלנות רפואית ואז זיהומים)
ביקשתי מחברה טובה להתערב בלית ברירה. ואחרי שאבי נפטר ביקשתי שתסדר לי פגישה עם ברבש כדי להבין מה קרה. הוא דיבר איתי והבטיח שפגישה תתקיים ואז .. נעלם.

סיפרתי את זה למזכירה של שר הבריאות (שהכרתי מהעבר) והיא אמרה שהיא תדאג שתהייה פגישה.. ובאמת איזה פלא..אחרי שהיא התערבה פתאום נקבעה פגישה.

רשמית: פרופ' גבי ברבש מונה למנהל הקורונה

עוד כותב רופ: "בפגישה נעשה הכל לכסתח את המחדל. אמרו שיבדקו. לרגע לא נלקחה אחריות. תשאלו את אמא שלי מה היא חשבה על ברבש אחרי הפגישה הזאת🙈😢.. לבסוף קיבלנו גם את תעודת הפטירה בא היה כתוב: “מוות טבעי״ כן, זה מאד טבעי למות בגיל 74 מניתוח פשוט של הסרת כיס מרה…הוגשה תביעה.. ולבסוף ביקש בית החולים פשרה והחלטנו לקבל את ההצעה במקום להתלגל בבתי משפט. בקשת הפשרה היתה בשבילנו ניצחון קטן בשביל אבא.

פרופסור ברבש הוא איש יחסי ציבור מעולה הביא המון תרומות לאיכילוב. בתקופתו והופיע לאחרונה נהדר כל ערב בטלוויזיה. הוא זחוח ומרומם מעם.. האדם שאמור לנהל משבר כזה חייב להיות נקי מיחסי ציבור… ופוליטיקה! אדם שמגיע לעבוד לא למנף את עצמו. צר לי על הבחירה הזאת שתכניס למכלול ההחלטות שיקולים לא בהכרח מקצועיים…ובכל זאת ולטובתנו מאחל לו בהצלחה. והלוואי ואטעה!

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני 2 ימים

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים