הגל השני

דני רופ נגד מינוי פרופ' גבי ברבש: "הוא זחוח ומרומם מעם"

תמונה – פייסבוק דני רופ
החזאי הפופולרי דני רופ יוצא במתקפה נגד מינויו של פרופ' גבי ברבש: "מאכזב מאד היום לראות את הידיעה שדוקא פרופסור ברבש נבחר לתפקיד הפרויקטור של הקורונה". הפוסט המלא

סיפור אישי: דני רופ, החזאי הפופולרי שפוטר לאחרונה מערוץ 13, יוצא בהתנגדות פומבית נגד מינויו של פרופ' גבי ברבש, מנכ"ל משרד הבריאות ובית החולים איכלוב לשעבר. הפוסט המלא

"עם כל הכאוס סביב ניהול משבר הקורונה. מאכזב מאד היום לראות את הידיעה שדוקא פרופסור ברבש נבחר לתפקיד הפרוייקטור של הקורונה – תפקיד סופר חשוב עם המון אחריות לאומית."

הכרתי אותו באופן אישי ב 2012 אחרי שאבי נפטר בבית החולים איכילוב שנוהל ביד רמה על ידו כשלצידו פרופסור הסנר. שניהם יחד היו אחראים על הסתרת מסמכים מהתיק הרפואי של אבא שלי למשל…

אבא שלי התאשפז כאחד האדם בלי קשרים ובלי הפעלת פרוטקציה. האמנתי שבית חולים ממשלתי יפעל בצורה הטובה ביותר. שהענינים הלכו והסתבכו(בעקבות רשלנות רפואית ואז זיהומים)
ביקשתי מחברה טובה להתערב בלית ברירה. ואחרי שאבי נפטר ביקשתי שתסדר לי פגישה עם ברבש כדי להבין מה קרה. הוא דיבר איתי והבטיח שפגישה תתקיים ואז .. נעלם.

סיפרתי את זה למזכירה של שר הבריאות (שהכרתי מהעבר) והיא אמרה שהיא תדאג שתהייה פגישה.. ובאמת איזה פלא..אחרי שהיא התערבה פתאום נקבעה פגישה.

רשמית: פרופ' גבי ברבש מונה למנהל הקורונה

עוד כותב רופ: "בפגישה נעשה הכל לכסתח את המחדל. אמרו שיבדקו. לרגע לא נלקחה אחריות. תשאלו את אמא שלי מה היא חשבה על ברבש אחרי הפגישה הזאת🙈😢.. לבסוף קיבלנו גם את תעודת הפטירה בא היה כתוב: “מוות טבעי״ כן, זה מאד טבעי למות בגיל 74 מניתוח פשוט של הסרת כיס מרה…הוגשה תביעה.. ולבסוף ביקש בית החולים פשרה והחלטנו לקבל את ההצעה במקום להתלגל בבתי משפט. בקשת הפשרה היתה בשבילנו ניצחון קטן בשביל אבא.

פרופסור ברבש הוא איש יחסי ציבור מעולה הביא המון תרומות לאיכילוב. בתקופתו והופיע לאחרונה נהדר כל ערב בטלוויזיה. הוא זחוח ומרומם מעם.. האדם שאמור לנהל משבר כזה חייב להיות נקי מיחסי ציבור… ופוליטיקה! אדם שמגיע לעבוד לא למנף את עצמו. צר לי על הבחירה הזאת שתכניס למכלול ההחלטות שיקולים לא בהכרח מקצועיים…ובכל זאת ולטובתנו מאחל לו בהצלחה. והלוואי ואטעה!

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!