יש חיסון?

צילום: אריאל חרמוני

בהוראת גנץ: "ניסוי חיסון הקורונה בבני אדם אחרי החגים"

שר הביטחון בני גנץ ביקר הבוקר ב'מכון הביולוגי' והורה הבוקר להתחיל בניסוי חיסון הקורונה מיד לאחר החגים. צפו
באזזנט >
13:53 | 06.08.20

במהלך ביקורו של שר הביטחון גנץ יחד עם מנהל המכון הביולוגי , פרופ' שמואל שפירא לבחון את ההתקדמויות בפיתוח החיסון והנוגדן לקורונה.

בסיום הביקור אמר שר הביטחון גנץ: "יש להתחיל בניסויים בבני אדם אחרי חגי תשרי. אני מבקש להביע תודה קודם כל לכם, לאנשים במשרד הביטחון ולאנשים במכון שעושים עבודה פנטסטית. כל הניסויים הראשונים שעברו בהצלחה הם בבחינת בשורה מאוד גדולה ותקווה מאוד גדולה. השלב הבא כפי שסיכמנו הוא שהניסויים יתחילו בבני אדם אחרי חגי תשרי. זה יעשה בתיאום עם משרד הבריאות ועל פי כל התהליכים הנדרשים מבחינת בטיחות רפואית".

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

גנץ הוסיף: "כמו שלצה"ל יש יחידות מיוחדות שפורצות ופותחות לו את הדרך – אתם הסיירת של מדינת ישראל במשרד הביטחון בתחום החיסונים. אני לשירותכם ומבקש לערב אותי בכל נושא שאפשר להשפיע בו".

מנהל המכון הביולוגי, פרופ' שפירא: "שר הביטחון, ראש הממשלה החליפי, יצאנו לדרך לפני 6 חודשים, קיבלנו רוח גבית ממשרד הביטחון, ממשרד ראש הממשלה, ניהלנו אינטראקציה טובה עם משרד הבריאות, וממך כמובן באופן אישי כמי שמלווה אותנו. האצת בנו, אצנו כל הזמן ולמעשה אני גאה להראות שיש קבלות. יש חיסון מצוין, יש תהליכי רגולציה שהחיסון צריך לעבור לפי לוח הזמנים שציינת, אנחנו מתחילים אחרי החגים בניסויי בטיחות ויעילות אבל יש לנו את המוצר ביד."

הבוקר עדכן משרד הבריאות על 1,689 מאומתים חדשים אתמול מתוך 25,457 תוצאות בדיקות שהתקבלו אתמול.

נכון לעכשיו, 78,514 מאומתים מפרוץ המגפה 345 חולים שמצבם מוגדר קשה. כ 100 מונשמים, 569 נפטרים במצטבר מפרוץ המגפה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram