קרדיט תמונה: צילום מסך הפרלמנט האוסטרי

תתחסנו?

צפו: פוליטיקאי אוסטרי בבדיקת קורונה לקולה

על רקע העלייה במספר האזרחים החוששים מחיסון הקורונה, מייקל שנדליץ, פוליטיקאי אוסטרי מעורר סערה ברשת החברתיות לאחר שערך בדיקת קורונה לכוס קולה בשידור חי בפרלמנט, בניסיון להוכיח כי הבדיקות אינן אמינות וגם קולה יוצאת חיובית לבדיקה.

בראיון לטלוויזיה האוסטרית טען שנדליץ: "כספי מיסים ששולמו על ידי האוכלוסייה ושולשלו לכיסם על ידי תעשיית התרופות לטווח הקצר. העובדה שבדיקת המסה בקורונה אף מגיבה בחיוב לקולה מראה עד כמה הבדיקות הללו נוטות וחסרות טעם. במקום הבדיקות ההמוניות, הממשלה הייתה צריכה להגן על קבוצות הסיכון – למשל בבתי אבות ובבתי אבות. אבל היה לא פעיל מאז תחילת המגיפה."

העיתונאי בועז ארד הסביר בציוץ שפרסם בטוויטר: "הסיבה שהבדיקה הופכת להיות חיובית היא החומציות הגבוהה של הקולה שמפרקת את החלבונים שבתוך האנטיגנים שעל משטח הבדיקה. זאת אחת הסיבות שלפני בדיקת קורונה מהירה אמורים לא לאכול/לשתות/לצחצח שיניים לפחות חצי שעה. תוצאה דומה ניתן להשיג באמצעות טבילה של בדיקת הריון בקולה".

Created with Survey maker

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

צפו בוידאו

לפני 23 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.