באזזנט

תמונה – Pixabay

מתיחות עולמית

המלחמה מתקרבת לישראל? רוסיה מתכננת תרגיל צבאי בים התיכון

סוכנות ידיעות ברוסיה מדווחות הבוקר כי המדינה מתכננת תרגיל צבאי בים התיכון ומעבירה במקביל נשק לבסיסיה בסוריה

ע"פ הידיעה שהתפרסמה ברויטרס, רוסיה מתכננת תרגיל צבאי בים התיכון ומעבירה מטוסי קרב וטילים לבסיסים הממוקמים בסוריה.

התרגיל יתקיים בחלקו המזרחי של הים התיכון, מוקדם יותר היום פורסם כי בכוונת רוסיה לבצע תרגיל דומה בים ברנץ שליד נורבגיה ורוסיה.

המתיחות בין רוסיה לאוקראינה הגיע לשיאים בימים האחרונים, מדינות רבות כולל ישראל קראו לאזרחים ולעובדים הדיפלומטיים לעזוב את המדינה עקב החשש מהתקלחות.

רוסיה-אוקראינה: מלחמת עולם שלישית?

גורמי מודיעין העריכו כי הפלישה הרוסית לאוקראינה תתחרש ביום רביעי הקרוב, אך במהלך היממה האחרונה הועברו מסרים סותרים, כולל ידיעות על הסגת הכוחות הרוסיים בחזרה לבסיסי האם.

בעולם מתייחסים למשבר כחמור ביותר מאז המלחמה הקרה וחוששים מהתלקחות בין שתי המעצמות הגדולות בעולם – ארה"ב ורוסיה, עימות שעלול להוביל בתרחיש קיצוני אף למלחמת עולם שלישית.

ראש ממשלת בריטניה, בוריס ג'ונסון ענה לשאלות הכתבים בשעות הצהריים ואמר כי: "יש סימנים לפתרון דיפלומטי עם רוסיה. מצד שני, המודיעין שאנו רואים היום עדיין אינו מעודד".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.