באזזנט

תמונה – Get Budding

שווי הלגליזציה

מדינת קולורדו הרוויחה מלגליזציה למעלה ממיליארד דולר

5 שנים אחרי הלגליזציה במדינת קולורדו שבארה"ב ותעשיית הקנאביס פורחת עם הכנסות של למעלה ממיליארד דולר ממיסים.

מדינה קולורדו, חלוצת הלגליזציה בארה"ב שמיסדה את מעמד הקנאביס באופן רשמי ב-2014, מדווחת על רווח נקי של למעלה ממיליארד דולר ממיסוי על מכירת קנאביס בדיספנסריז החוקיים. היקפי מכירת הקנאביס במדינה שנמצאים בעלייה מתמדת, הניבו ב-5 השנים שעברו למעלה מ-7 מיליארד דולר.

ג'ארד פוליס, מושל קולורדו אמר: "הדו"ח החדש ממשיך להראות כי תעשיית הקנאביס של קולורדו משגשגת. קולורדו תמשיך להיות המדינה הטובה ביותר להשקעה, חדשנות ופיתוח בשוק תחרותי ומניב. שוק הקנאביס תורם רבות לצמיחת הכלכלה שלנו על ידי יצירת מקומות עבודה ויצירת הכנסות החשובות לציבור במניעת הצריכה בקרב בני נוער, הגנה על בריאות וביטחון הציבור ובבניית בתי ספר חדשים."

חוות קנאביס בקולורדו:

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.