תיעוד וידאו

צפו: יהודי הותקף בגלל כיפה ורודה ותיק

יהודי הומו הותקף מילולית ברכבת התחתית במנהטן, בידי גבר שחום עור, חבוש בכובע בייסבול, שצעק עליו "תוריד את הכיפה, זה חילול השם, זה לא יהדות, תישאר בארון זה תועבה" - צפו

אלי אדם, יהודי הומו הותקף מילולית בתחנת הרכבת התחתית ברודווי שבמנהטן, בידי גבר שחום עור, חבוש בכובע בייסבול, שצעק עליו "תוריד את הכיפה, זה חילול השם, זה לא יהדות, תישאר בארון זה תועבה"

בתיעוד שפרסם אלי לאחר מכן ברשת, והגיע למיליוני צפיות, כתב אדם: "אזהרה: דיבור אלים, הוטרדתי, מישהו היה מוטרד מכך שלבשתי כיפה ורודה ותיק ועליו סמל של הקהילה הגאה"

ראש עיירית ניו יורק והמועמד לנשיאות ארה"ב, ביל דה בלאסיו, פרסם את הסרטון בחשבון הטוויטר הרשמי, וכתב לאדם: "אני מצטער שהיית צריך לעבור את זה, אדם, אבל אנו גאים איך שהגבת. אין מקום לשנאה בעיר הזאת. "

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.