מנהטן משותקת

Narbaeya/twitter

סגר עולמי: מנהטן מרוקנת מבני אדם

ניו יורק סיטי: בצל משבר הקורונה, המרכז התוסס של עולם העסקים מנהטן משותק בעקבות המגבלות החדשות שהטיל ראש העיר. / ואיך הגיב מושל ניו יורק לביקורת של אחיו המראיין / צפו בשידור חי מטיימס סקוור
14:44 | 18.03.20

QUIET TIMES SQUARE

QUIET TIMES SQUARE: Live views of Times Square show it empty amid the coronavirus outbreak as people remain in their homes and practice social distancing. There are now over 6,500 coronavirus cases across all 50 states, six times the number of cases from just a week ago.

Posted by NowThis Politics on Wednesday, 18 March 2020

ניו יורק סיטי, המרכז התוסס של העולם משותקת בצל משבר הקורונה. אמש הודיע ראש העיר, ביל דה-בלאסיו כי בתי הספר ייסגרו, המסעדות ישרתו את הסועדים בצורת משלוחים בלבד ("טייק-אוויי"), וכי הברים יהיו מורשים לשלוח קוקטיילים של אלכוהול ללקוחות, כנראה בתקווה לעודד מעט את הציבור.

שידור חי ממנהטן

מושל ניו יורק ואחיו המראיין מרשת CNN סיפקו רגעים משעשעים בשידור חי שגרף מיליוני צפיות ברשת. כאשר מושל ניו יורק התווכח עם אחיו שראיין אותו בתכנית הטלוויזיה שלו, בוויכוח מיהו האח המועדף על אימם, "תפנה גם זמן להתקשר לאמא לדרוש בשלומה", אמר המראיין לאחיו המושל שלא נשאר חייב והטיח באחיו שהתקשר לדרוש בשלומה והוא גם הבן המועדף על אימו.

למרבה הצער, ניו יורק איננה רק מרכז בילוי אחד גדול, כי אם גם מרכז סחר בינלאומי המאכלס 10 מיליון בני אדם בכל יום. הניו יורק טיימס מדווח על פיטורים בכמויות גדולים ואזרחים המתדפקים על דלתות ה"ביטוח הלאומי" האמריקאי בתחינה לקבלת דמי אבטלה.

לפני ימים אחדים האשים נשיא ארה"ב דונלד טראמפ את סין ומדינות אירופה על ההדבקה ההמונית בקורונה, וכינה אותו 'וירוס סיני'. בתגובה, האשים דוברו של שר החוץ הסיני את צבא ארה"ב בהפצתו של הוירוס.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

רוצה את בנט

סערה בנגמ"ש

נורה כתומה

זעם חרדי

חרדים ומסיכות

אכיפה בררנית

גאווה ישראלית

2020 בעיצומה

נקלט במצלמות

תיעוד משטרתי

תיעוד משטרתי

13:35 | 06.07.20

הבטחות

משרד מוגבל

שימו לב

כתר הקורונה

פרידה כואבת

פרידה כואבת

23:37 | 05.07.20