באזזנט

קרדיט תמונה: משפחת אזולאי

דיווח

הצעיר הישראלי שנעדר ברומניה נמצא ללא רוח חיים

בצל וירוס הקורונה ומיעוט הפרסומים בנושאים אחרים, אתר החדשות המשפטיות פוסטה מפרסם כי דור אזולאי, צעיר ישראלי שנעדר לפני מספר שבועות בבוקרשט, בירת רומניה, נמצא ללא רוח חיים.

אזולאי בן ה-31, אזרח ישראלי, נעדר לפני כשבועיים לאחר שיצא ממלון קפיטול (Capitol) שבמרכז העיר בוקרשט ומאז לא נראו עקבותיו. אזולאי שהה ברומניה ביחד עם אביו והם היו אמורים לטוס חזרה לישראל יחדיו.

לאחר הגילי על העדרותו, החלו במשרד החוץ והמחלקה לישראלים בחו"ל בשיתוף המשפחה, משטרת רומניה וגורמים נוספים בניסון לאתר את אזולאי. בני משפחתו פרסמו בין היתר גם בקשת סיוע מישראלים ששוהים ברומניה באמצעות קבוצת הפייסבוק "בוקרשט שלי".

מלון קפיטול בו נראה אזולאי בפעם האחרונה. צילום: גוגל
מלון קפיטול בו נראה אזולאי בפעם האחרונה. צילום: גוגל

על פי הדיווח של אתר פוסטה, גופתו של אזולאי ז"ל נמצאה ברומניה ובשלב זה סיבת המוות טרם ברורה. לאור הקושי שנוצר באיתור ושחרור גופתו, איש העסקים יואב שיינר המקורב למשפחה פנה לשר המשפטים אריה דרעי בסיוע החזרת גופתו של אזולאי ז"ל לקבורה בארץ.

עוד התפרסם כי אזולאי זוכה לפני כחודשיים מתיק החזקת סם מסוג קנאביס בכמות מסחרית. טרם טיסתו לבוקרשט, ביקש אזולאי מפרקליטו להכין תביעת נזיקין נגד משטרת ישראל על מעצר השווא בתיק שזוכה.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

"פשוט התכווצתי"

לפני 4 שעות

סחיטה באיומים

לפני 4 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

"פשוט התכווצתי"

לפני 4 שעות

סחיטה באיומים

לפני 4 שעות

אלימות נגד נשים

לפני יום 1

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.