דיווח

משפחת אזולאי

הצעיר הישראלי שנעדר ברומניה נמצא ללא רוח חיים

בצל וירוס הקורונה ומיעוט הפרסומים בנושאים אחרים, אתר החדשות המשפטיות פוסטה מפרסם כי דור אזולאי, צעיר ישראלי שנעדר לפני מספר שבועות בבוקרשט, בירת רומניה, נמצא ללא רוח חיים.
באזזנט >
1:10 | 26.03.20

אזולאי בן ה-31, אזרח ישראלי, נעדר לפני כשבועיים לאחר שיצא ממלון קפיטול (Capitol) שבמרכז העיר בוקרשט ומאז לא נראו עקבותיו. אזולאי שהה ברומניה ביחד עם אביו והם היו אמורים לטוס חזרה לישראל יחדיו.

לאחר הגילי על העדרותו, החלו במשרד החוץ והמחלקה לישראלים בחו"ל בשיתוף המשפחה, משטרת רומניה וגורמים נוספים בניסון לאתר את אזולאי. בני משפחתו פרסמו בין היתר גם בקשת סיוע מישראלים ששוהים ברומניה באמצעות קבוצת הפייסבוק "בוקרשט שלי".

מלון קפיטול בו נראה אזולאי בפעם האחרונה. צילום: גוגל
מלון קפיטול בו נראה אזולאי בפעם האחרונה. צילום: גוגל

על פי הדיווח של אתר פוסטה, גופתו של אזולאי ז"ל נמצאה ברומניה ובשלב זה סיבת המוות טרם ברורה. לאור הקושי שנוצר באיתור ושחרור גופתו, איש העסקים יואב שיינר המקורב למשפחה פנה לשר המשפטים אריה דרעי בסיוע החזרת גופתו של אזולאי ז"ל לקבורה בארץ.

עוד התפרסם כי אזולאי זוכה לפני כחודשיים מתיק החזקת סם מסוג קנאביס בכמות מסחרית. טרם טיסתו לבוקרשט, ביקש אזולאי מפרקליטו להכין תביעת נזיקין נגד משטרת ישראל על מעצר השווא בתיק שזוכה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מהומות הקורונה

מהומות הקורונה

23:54 | 11.07.20

סערה ברשת

תיעוד

הראשונה במשותפת

סומכים על נתניהו?

איפה הכסף?

צפו בוידאו

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

חשש שנדבק

על מסיכה

בחשד להסתה