באזזנט

תמונה – מתוך טוויטר

אנטישמיות

מנהל המסגד מאשים את המוסד בפיגועים

מנהל המסגד בקרייסטצ’רץ’ בו נרצחו מעל 50 מתפללים מירי המוני שביצע לאומן לבן מאוסטרליה, מאשים את המוסד בארגון הפיגועים הקשים בשני מסגדים בניו זילנד בחודש שעבר, "אני לא מפחד לאמר זאת, אך אני מרגיש שהמוסד ועסקים ציונים עמדו מאחורי ארגון הטבח במסגדים" - צפו בוידאו.

בעצרת נגד גזענות באוקלנד לזכרם של הנרצחים בפיגועים הקשים שביצע לאומן לבן מאוסטרליה בשני מסגדים בו נרצחו מעל 50 מתפללים ונפצעו עשרות, האשים יו"ר וועד המנהל את המסגד, כי המוסד הוא זה שעומר מאחורי ארגון הפיגועים: "אתם חושבים שהאיש הזה פעל לבד? אני רוצה לשאול אתכם, מאיפה הוא קיבל את הכסף?".

"אני עומד כאן ואומר: יש לי חשד כבד מאוד כי יש קבוצה שעומדת מאחוריו ואני לא מפחד לומר שאני חושב שהמוסד עומד מאחורי זה סיכם את דבריו. "אחד המשתתפים הסכים וצעק: "זה נכון, ישראל עומדת מאחורי זה" סיכם האנטישמי את דבריו.

בארגונים היהודים בארה"ב מיהרו לגנות את דבריו והוסיפו כי ישנה תופעה של "אנשטימיות במסווה התנגדות לציונות".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
על חשבון הציבור
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.