צרות מבית

אחותו של דונלד טראמפ: "דונלד אכזר, אין לו עקרונות"

עיתון הוושינגטון פוסט פרסם הקלטות בהן נשמעת אחותו הגדולה של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, תוקפת באופן חסר תקדים את דונלד טראמפ:"כל מה שחשוב לו זה לפנות למצביעים שלו, דונלד אכזר"
קרדיט: חיים צח, לע"מ

באזזנט >
9:19 | 23.08.20

מרי אן טראמפ-בארי, האחות הגדולה של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הוקלטה בחשאי על ידי אחייניתו של טראמפ, תוקפת אותו, את מדיניותו ואת אופיו. תמלילים של הההקלטות, שפורסמו הלילה (בין שבת לראשון) בעיתון הוושינגטון פוסט, חושפות מה חושבת על נשיא ארה"ב אחותו הגדולה שכיהנה כשופטת פדרלית בעבר. "כל מה שהוא רוצה לעשות זה לפנות לבסיס שלו", היא נשמעה בהקלטות. "אין לו עקרונות. אף אחד", הוסיפה.

טראמפ-בארי בת ה-83, נשמעת בהקלטות אמרת: "הציוצים שלו ארורים ושקריים, אוי אלוהים, אני מדברת בחופשיות, אבל את יודעת, שינוי הסיפורים, חוסר ההכנה, השקר. לעזאזל". כמו כן היא אומרת: "הצביעות של כל זה, הצביעות והאכזריות הזאת. דונלד אכזר".

מרי טראמפ, אחייניתו של הנשיא, פרסמה בעבר ספר על הנשיא, דודה, ובו חשפה חלקים שונים על התנהלותו של דונלד טראמפ במהלך השנים. טראמפ-בארי, האחות, מעולם לא דיברה בגלוי על חילוקי הדעות שלה עם הנשיא. מלבד אחייניתו מרי טראמפ, אף אחד במשפחתו של הנשיא לא נזף בו באופן ציבורי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים