באזזנט

תמונה – חיים צח, לע"מ

צרות מבית

אחותו של דונלד טראמפ: "דונלד אכזר, אין לו עקרונות"

עיתון הוושינגטון פוסט פרסם הקלטות בהן נשמעת אחותו הגדולה של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, תוקפת באופן חסר תקדים את דונלד טראמפ:"כל מה שחשוב לו זה לפנות למצביעים שלו, דונלד אכזר"

מרי אן טראמפ-בארי, האחות הגדולה של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הוקלטה בחשאי על ידי אחייניתו של טראמפ, תוקפת אותו, את מדיניותו ואת אופיו. תמלילים של הההקלטות, שפורסמו הלילה (בין שבת לראשון) בעיתון הוושינגטון פוסט, חושפות מה חושבת על נשיא ארה"ב אחותו הגדולה שכיהנה כשופטת פדרלית בעבר. "כל מה שהוא רוצה לעשות זה לפנות לבסיס שלו", היא נשמעה בהקלטות. "אין לו עקרונות. אף אחד", הוסיפה.

טראמפ-בארי בת ה-83, נשמעת בהקלטות אמרת: "הציוצים שלו ארורים ושקריים, אוי אלוהים, אני מדברת בחופשיות, אבל את יודעת, שינוי הסיפורים, חוסר ההכנה, השקר. לעזאזל". כמו כן היא אומרת: "הצביעות של כל זה, הצביעות והאכזריות הזאת. דונלד אכזר".

מרי טראמפ, אחייניתו של הנשיא, פרסמה בעבר ספר על הנשיא, דודה, ובו חשפה חלקים שונים על התנהלותו של דונלד טראמפ במהלך השנים. טראמפ-בארי, האחות, מעולם לא דיברה בגלוי על חילוקי הדעות שלה עם הנשיא. מלבד אחייניתו מרי טראמפ, אף אחד במשפחתו של הנשיא לא נזף בו באופן ציבורי

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.