50 ק"ג במים

מדהים: צפו – קבע שיא גינס בהרמת משקולות מתחת למים

ויטאלי ויבצ'אר הרוסי עקף את השיא האמריקאי של גרג וויטסטוק, כשהניף משקולת במשקל 50 ק"ג 62 פעמים - מתחת למים, ובלי לעלות ולקחת אוויר
קרדיט: צילום מסך אינסטגרם

באזזנט >
11:25 | 25.08.20

בספר השיאים של גינס יש לא מעט שיאי עולם חריגים, מוזרים ומעניינים כאחד. אבל אנחנו מודים ששום דבר לא הכין אותנו לשיא המדהים הבא: וויטאלי ויבצ'אר הצליח להיכנס לפני ימים אחדים לספר השיאים של גינס, הוא זכה בכך לאחר שקבע שיא עולמי חדש להרמת משקולות מתחת למים. אל תסתכל עלינו ככה, צפו בעצמכם.
https://www.instagram.com/p/CB0xv7IIZHn/?utm_source=ig_embed

ויבצ'אר, שהתחיל להתאמן בתחום בשנת 2013, מחכה לאישור הרשמי מטעם ספר השיאים של גינס, אבל מה ששלו שלו כמו שאומרת אופירה, ומדובר כעת רק בפרוצדורה טכנית. בניגוד להרמת משקולות רגילה, מתחת למים המשקל כמובן נמוך באופן משמעותי (כ-50 ק"ג), ומה שקובע הוא מספר החזרות הרצופות של הנפת המשקולות, וכמובן – לעשות את זה בלי לעלות למעלה לקחת אוויר (כן, גם לנו זה נשמע פחות מפתה). ויבצ'אר הצליח לעשות את הדבר המוזר הזה 62 פעמים, בכך למעשה עקף את שיאו של האמריקאי גרג וויטסטוק, שקבע 52 חזרות, מתחת למים, בלי לקחת אוויר.

"לא תכננתי לשבור את השיא, לא על זה חשבתי בכל בוקר כשהתעוררתי", סיפר ויטאלי, "זה פשוט היה רעיון שעלה, ובגלל גם אין לי כרגע מטרות ספציפיות. אני פשוט רוצה שיאשרו לי את השיא הזה, ובעתיד אחשוב מה לעשות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים