באזזנט

קרדיט תמונה: pixabay

בילוי מדבק

החשפנית שהדביקה מאות בני אדם בקורונה

חשפנית אחת הדביקה מאות בני אדם בנגיף קורונה במועדון חשפנות בקנדה

מחיר הבילוי. חשפנית שעבדה במועדון החשפנות Brass Rail בטורונטו, קנדה – נבדקה ונמצאה חיובית לנגיף הקורונה, כך דווח ב"סאן" וה"דיילי מייל" הבריטיים. להערכת הרשויות המקומיות בטורונטו, היא הדביקה מעל 500 בני אדם בקורונה. הרשויות התקשו בביצוע החקירה האפידימיולוגית, למה? כי מרבית הלקוחות נרשמו למועדון תחת שם בדוי.

"קשה לדמיין כמה זמן ייקח לנו לגלות את הזהות של כל האנשים שהיו במקום ולהצליח לעדכן אותם שעליהם להיכנס לבידוד. זה סיוט של ממש" אומר אנדרו מוריס, פרופסור למחלות זיהומיות באוניברסיטת טורונטו, על אירוע ההדבקה ההמוני.
אילוסטרציה, למצולמת אין קשר לכתבה | צילום: undefined

שממשלת קנדה התירה למועדוני החשפנות במדינה לחזור ולפעול כבר ב-31 ליוני, המועדונים נדרשו להניח מחיצות שקופות בין החשפניות והמבלים במועדון. כמו כן נדרשו המבלים לעטות מסכות. במציאות, כך עולה מעדויות המקומיים – קשה עד בלתי אפשרי אכן לוודא בתנאי התאורה של המועדונים על כך שהכללים נאכפים בהם, והחשש הוא כי רבים מהמבלים לא עמדו בכללים.

מושל טורונטו, דאג פורד, אמר כי "יש לפחות 500 בני אדם שצריכים להגיע עכשיו הביתה אל האישה שלהם ולהגיד לה שהם צריכים להיכנס לבידוד כי הם בילו במועדון חשפנות. אני קצת מרחם על בנות הזוג שיצטרכו לשמוע את הבשורה הזו. לדבר על ריחוק חברתי במועדון חשפנות זה קצת אירוני, אבל זו המציאות".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

קורבנות טרור

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

קורבנות טרור

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.