באזזנט

תמונה – אילוסטרציה: Ethan CHEN

בן 27

איראן הוציאה להורג את אלוף ההיאבקות האיראני

הלחץ לא עזר. אלוף ההיאבקות האיראני, נביד אפקארי בן ה-27, הוצא בשעות הבוקר, היום (שבת), להורג בבית הכלא בשיראז שבאיראן. נביד קיבל עונש מוות לאחר שהואשם כי שדקר למוות איש ביטחון במהלך הפגנה נגד השלטון האיראני בשנת 2018, כך על פי הדיווחים בכלי התקשורת במדינה.

לאחרונה יצאו לטובת ניסיון להציל את נביד רבים בעולם, מאנשי ספורט ועד פוליטיקאים ונשיאים. בין המנהיגים שניסו לסייע לאפקארי היה גם נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ, שצייץ במהלך השבוע: "למנהיגים של איראן, אעריך מאוד אם תחוסו על חייו של הבחור הצעיר, ולא תוציאו אותו להורג. תודה!". אך המשטר באיראן לא נכנע ללחץ הקהילה הבינלאומית והבוקר כאמור הוצא לפועל גזר הדין.

השופט הראשי של מחוז פארס הודיע: "עונש המוות נגד נביד אפקארי, הרוצח של חסאן טורקמן, יצא לפועל הבוקר בבית הכלא בשיראז".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.