באזזנט

תמונה – צילום מסך

קשה לצפייה

תיעוד: שוטרים נורו בידי מפגין שחור בארה"ב

משטרת לוס אנג'לס מבטיחה 100 אלף דולר למי שיספק מידע שיוביל ללכידת החשוד שארב לשוטרים בניידת שהוזעקו לאירוע חירום וירה בהם מטווח קצר. הנשיא טראמפ: "חיות כאלה חייבים להכות קשה". תיעוד ממצלמות האבטחה

האלימות נמשכת: על רקע המהומות בחודשים האחרונים בארה"ב נגד אלימות שוטרים נגד קהילת השחורים, שוטרים שהוזעקו לאירוע חירום בשכונת מגורים בלוס אנג'לס שבארה"ב נורו מטווח קצר על ידי רעול פנם שהגיח לעברם וירה בהם מספר כדורים ונמלט. השוטרים נפצעו קשה והועברו לטיפול בבית החולים המקומי.

משטרת לוס אנג'לס הבטיחה מענק של מאה אלף דולר למי שימסור מידע שיוביל ללכיד החשוד הנמלט. נשיא ארה"ב טראמפ שיתף את הסרטון הקשה וכתב: "חיות כאלה חייבים להכות קשה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.