באזזנט

תמונה – אינטרנט

ירדה מהפסים

הולנד: רכבת פרצה מחסום ביטחון

ספיקניסה, הולנד - קרון רכבת פרץ מחסום ביטחון ונתלה באוויר על גבי פסל של זנב לוויתן

קרוב לשעה חצות בליל ראשון נמנעה תאונה ברכבת המטרו בעיר ספיקניסה אשר בהולנד. ברכבת שהה באותה העת הנהג בלבד וחיו ניצלו בזכות מיצג האומנות בדמות זנב הלוויתן מטרים ספורים מסוף מסילת הרכבת.

מיצג אומנותי זה נבנה לפני כ-20 שנים בפארק אשר נמצא מתחת לרכבת המטרו הממוקמת על גבי גשר ממעל, מסיבה לא ברורה עדיין הרכבת פרצה את מחסום הביטחון אל עבר האגם מתחת והקרון מצא את דרכו למיצג האומנותי שהציל את נהג הרכבת המפוחד.

בזמן שנהג הרכבת נלקח לחקירה צוות של מומחים הגיע לאיזור התאונה והחל לחשוב כיצד ניתן להוריד את הרכבת בבטחה ממייצג האומנות. היות והקרון נמצא כרגע מעל המים אי אפשר לשלוח מנוף לאיזור וחושבים כיצד לטפל באירוע במהירות וביעילות בהתחשב ברוחות העזות באיזור זה לאחרונה.

 

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.