באזזנט

תמונה – הבית הלבן

זה לא נגמר

טראמפ לא מוותר: "אני ניצחתי את הבחירות ובהרבה"

נשיא ארה"ב טראמפ לא מתרשם מההפסד המסתמן ומגיש עתירות לבית משפט על ספירת הקולות שהתקבלו לאחר הבחירות ומצייץ: "אני ניצחתי".

נשיא ארה"ב טראמפ משיב מלחמה על תוצאות הבחירות בטענות כי המחשבים ומאות אלפי קולות נספרו בניגוד לחוק, בית המשפט בפלסבניה הורה לספור מחדש את את הקולות שהתקבלו בדואר לאחר הבחירות.

בציוץ שפרסם והוגבל ע"י טוויטר כתב טראמפ: "עשרות אלפי קולות התקבלו שלא כדין לאחר יום הבחירות, שינו לחלוטין את התוצאות בפנסילבניה ובמדינות אחרות. אסור היה לשמור על מאות אלפי הצבעות באופן בלתי חוקי".

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי התייחס לתגובה של טראמפ להפסד המסתמן: "חייב להודות, שכמה שטראמפ הכי פרו ישראל והנשיא הכי אוהד ישראל שהיה עד היום, ההתנהגות שלו בבחירות אלה מגעילה. תפסיד בכבוד יא זין."

חברת הכנסת לשעבר זהבה גלאון תקפה: "ביידן בדרך לניצחון ויש מצב שזה סימן גם לתחילת סוף שלטון נתניהו. שניים ששקרים דיבה וגזענות לקחו אותם רחוק, ויצרו מדינה בדמותם; פרנואידית מושחתת ומגרגרת שנאה. פילרטטו עם הסתה אלימות פוליטית ושקרים. הם ליבו אש ורכבו עליה מבלי שיהיה להם אכפת מי יפגע ומי יישרף. טרמאפ בדרך החוצה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.