באזזנט

תמונה – ארכיון הבית הלבן

צייץ ותיקן

לראשונה: הנשיא טראמפ מודה בניצחונו של ביידן "בגלל זיופים"

נשיא ארה"ב טראמפ ממשיך להתלונן על זיוף תוצאות הבחירות ומודה על דרך בניצחונו של ביידן: "הוא ניצח כי הבחירות זוייפו". עו"ד סידני פאוול הטילה פצצה על מכונות ההצבעה שלטענתה הונדסו לזייף את התוצאות. צפו בראיון המתורגם

לראשונה מאז הבחירות, נשיא ארה"ב היוצא דונלד טראמפ מודה בעקיפין בניצחונו של ג'ו ביידן. בציוץ שפרסם טראמפ הבוקר הוא כותב ומתלונן על זיוף הבחירות: "הוא ניצח כי הבחירות זויפו – פקחים לא הורשו להיכנס, מכונות ההצבעה נשלטות בידי חברה פרטית בבעלות השמאל הרדיקלי, דומיניאן, חברה עם רקורד גרוע וציוד שלא ראוי אפילו לטקסס (שזכיתי בהרבה). התקשורת שותקת".

לאחר מכן הבהיר טראמפ את דבריו וצייץ: "הוא ניצח רק בעיני התקשורת. יש לנו דרך ארוכה ללכת. אנחנו ננצח"

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1327956491056279552?s=20

עו"ד סידני פאוול, עורכת דין הראשית של קמפיין הרפובליקנים בארה"ב, חשפה את מערכת ההצבעה של ארה"ב דומיניאם, וטוענת שנאספו עדויות מוצקות על זיוף מאות אלפי קולות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.