באזזנט

תמונה – צילום UN

מגנה בחריפות

ניקי היילי נגד הנשיא טראמפ: "יישפט בחומרה"

הנשיאה הבאה? שגרירת ארה"ב לשעבר באו"ם ניקי היילי, שכיהנה תחת הנשיא טראמפ ותמכה בו בבחירות האחרונות לנשיאות, מגיבה בחריפות למהומות שאירוע בקפיטול לאחר הפגנת המיליון של תומכי טראמפ בוושינגטון.

צילום הבית הלבן

בנאום סגור לבכירי המפלגה הרפובליקנית אמרה היילי, כי פעולותיו של טראמפ לאחר הבחירות מאכזבות מאוד, "הוא טעה מאוד בדבריו בעצרת מול הקפיטול. וזה לא רק ​​דבריו. מעשיו מאז יום הבחירות יישפטו בחומרה על ידי ההיסטוריה", תקפה היילי ברמז על טענות טראמפ לזיוף הבחירות.

באשר לחסימת הנשיא מהרשתות החברתיות על ידי טוויטר פיייסבוק אינסטגרם ועוד אמרה הייילי: "השתקה של אנשים, בטח כשמדובר בנשיא ארה"ב, זה משהו שקורה בסין, לא במדינה שלנו".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.