באזזנט

תמונה – צילום הבית הלבן

מלחמה בשחיתות

ממשל ביידן החזיר סנקציות על מילארדר ישראלי

ממשל ביידן מודיע על החזרת העיצומים על איש העסקים הישראלי המילארדר דן גרטלר, לאחר שהוקפאו ימים לפני עזיבת נשיא ארה"ב לשעבר טראמפ את הבית הלבן.

העיצומים האמריקנים הוטלו על גרטלר בעקבות החשד שנתן שוחד למנהיגים בקונגו, במטרה לקבלת אישורים לכריית פחם ויהלומים במדינה במהלך השנים האחרונות.

בהודעת משרד האוצר האמריקני נכתב, כי עסקיו של המילארדר גרטלר לא תואמים את האינטרסים הבין-לאומיים של ארה"ב ואת מדיניותה במלחמה בשחיתות.

בשבוע שעבר, בכירים בקונגו שלכאורה מקורבים וקשורים לפרשת גרטלר, הכריזו עונש מוות על עורכי הדין גראדי קוקו ונאבי מללה שחשפו את שקי המזומנים שהופקדו במיליונים למקורבים ובכירים במדינה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.