באזזנט

תמונה – פייסבוק טלי

בושה

חולת טורט הותקפה באוטובוס: "חולת נפש"

בחורה צעירה הסובלת מתסמונת טורט הותקפה באוטובוס על ידי אשה וצעירים נוספים שלעגו וקיללו אותה על הטיקים הלא נשלטים של טלי ברייאר.

בתיעוד המזעזע שפרסמה טלי נראית אשה זועמת מאיימת על טלי, "יא חולת נפש, דפוקה בראש, לכי לגהה לאשפוז כפוי לראות פסיכיאטרית עם ההתנהגות שלך…"אני אעיף לך כמה מכות וסופסוף תלמדי לשתוק. חבל שאני לא יכולה להכניס לך אחת. היא עושה את זה בכוונה, היא צריכה *** ב***""חתיכת ***** תעופי מפה כבר! תשתקי!"

בפוסט כואב שפרסמה טלי היא כותבת, "רק רציתי ללכת הביתה. רק רציתי לסיים את שישי כמו תמיד. האוטובוס היה מלא והטורט שלי שגם ככה התעורר בין התרופות, התחיל לזמר. יחד איתו, הצעקה "מי צעק ככה? את? משוגעת!" וההסבר, זאת תסמונת. והיא מאיימת במכות. אני מצלמת בסתר. היא ממשיכה."

טלי מוסיפה, "הטיקים מחמירים, אני מתחננת שתפסיק לצעוק עליי ולבהות כי זה מחמיר את הלחץ והטיקים מסוכנים וכואבים לי. בתגובה לטיקים קשים: "לכי לגהה, דפוקה, חולת נפש." והאנשים באוטובוס קוראים לנהג ומנסים להסביר, לומר לי להיות חזקה, לומר לה שזה מולד ולא מכוון ואי אפשר ללכוד אותי בבית. אבל אולי אפשר".

לסיום כותבת טלי, "כואב לי, הגוף שלי בסטרס וזה כואב, כל תקרית כזאת מגבירה לחץ בעלייה הבאה לאוטובוס משמע יותר טיקים, וכואב לי נפשית. כל כך. בסך הכל בחורה עם טורט שמנסה לחזור הביתה מהעבודה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.