באזזנט

תמונה – אינסטגרם יאיר לפיד

סערת חוק הצנזורה

לפיד תוקף את נתניהו: "כל פטריוט ישראלי צריך לגנות את זה"

שר החוץ יאיר לפיד תוקף את ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו על סרטון שפרסם באנגלית נגד חוק צנזור הרשתות החברתיות שמקדם שר המשפטים סער.

‏בישיבת המפלגה תקף לפיד, "בסיבוב הקודם של המאבק נגד הגרעין האיראני, אני הייתי יו״ר האופוזיציה. היתה לי יריבות מרה עם הממשלה, אבל בנושא האיראני שיתפתי איתה פעולה באופן מלא. יש רגעים שבהם הבטחון הלאומי מעל לכל.

לפיד הוסיף "‏יו״ר האופוזיציה הנוכחי לעומת זאת מנהל בימים אלה קמפיין באנגלית נגד מדינת ישראל, נגד הדמוקרטיה הישראלית. שם על זה הרבה כסף. אני לא זוכר פגיעה כזו, בתזמון כזה, בחוסן הלאומי של מדינת ישראל. זו בושה וחרפה וכל פטריוט ישראלי צריך לגנות את זה.

כמו צפון קוריאה: החוק לצנזור הרשתות אושר

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.