באזזנט

תמונה – ויקיפדיה

"זה פיגוע המוני"

מחשש לאומיקרון: המשטרה מבטלת את הילולת הבבא סאלי

רגע לפני: המשטרה הוציאה צו האוסר את קיום הילולת הבבא סאלי בנתיבות בשבוע הבא מחשש להתפשטות האומיקרון בישראל, ובעקבות אי יכולת לעמוד בתקנים הבטיחותיים הנדרשים במקום

בהקלטה ששודרה אמש בחדשות 12, נשמע פרויקטור הקורונה זרקא, מזהיר בשיחה עם ראש הממשלה בנט מפני קיום ההילולא, "זה פיגוע המוני".

ח"כ בצלאל סמוטריץ תקף, "זה פשוט לא יאמן. חגיגות סוף השנה האזרחית ההמוניות יתקיימו ללא כל מגבלה ורק את הילולת הבבא סאלי מבטלים. אין מילים. פשוט בושה."

העיתונאי ינון מגל תקף, "חוצפה שכזאת. על מנהגי הגויים בסילבסטר אין הגבלות, על הילולת הבבא סאלי יש. ירדו מהפסים".

נתיבות בבא סאלי

ח"כ אריאל בוסו מש"ס תקף, "מתקרבים להילולת סידנא בבא סאלי זיע"א, ולהבדיל מתקרבים לחגיגות סוף השנה הלועזית, מיותר כבר לנחש מה יחליטו "אוהבי הדת" בממשלה על נושא הגבלת התקהלות."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.