באזזנט

תמונה – מצלמות אבטחה

נקלט במצלמות

תיעוד: ערבי מצית בניין מגורים יהודי בלוד

אזרח ערבי תושב לוד נעצר בסוף השבוע לאחר שתועד מצית בניין של תושבים יהודים בשכונה היהודית אחיסמך בעיר לוד.

ראש העיר לוד יאיר רביבו הגיב, "הודות למצלמות הבניין, ולמצלמות העירייה שהותקנו רק החודש בשכונה, נתפס תוך מספר שעות החשוד במעשה והוא נמצא בחקירת משטרה. מדובר בתושב לוד ממוצא ערבי שגר במרכז העיר".

ראש העיר הוסיף, "לפי מצלמות העירייה הוא הגיע עם רכב ישירות לבניין שלכם בלי להסתובב בשכונה וניכר שהוא מכיר את הבניין. אני מבקש מכל מי שיש לו מידע שיעביר מיד למשטרה. אפשר גם דרכי. ייתכן שמדובר על פועל שעשה עבודה ויש לו סכסוך וייתכן גם דבר אחר. גם השב"כ בתמונה. מבטיח לכם שכל אבן תיהפך עד שנדע מה קרה. אני רוצה להודות למשטרת לוד, למוקד המצלמות בעירייה שפעלו בנחישוות ובמהירות שיא. תודה לכם על העירנות וב"ה שלא נגרם אסון כשכולם ישנים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.