באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

גנב סדרתי

צפו: גנב פלאפונים נתפס על חם בתל אביב

המשטרה פתחה לפני כחודשיים בחקירה עם קבלת דיווח על גניבת 2 טלפונים ניידים של עובדות משתי חנויות בת"א.

שוטרים עצרו את החשוד "על חם" ומצאו ברשותו את הניידים הגנובים ובמהלך דיון בהארכת מעצרו, בימ"ש השלום בת"א שחרר את החשוד בתנאים מגבילים.

לאחר מעצרו התקבלו תלונות על אירועי גניבה נוספים של טלפונים ניידים של עובדות בחנויות בעיר והחשוד נעצר בשנית.

במהלך דיון הארכת מעצרו של החשוד, ביהמ"ש השלום בת"א הורה על שחרורו אך הפעם, המשטרה הגישה ערר על החלטת השחרור בבימ"ש המחוזי בת"א. ואכן, כב' השופט בני שגיא קיבל את ערר המשטרה והורה על המשך מעצרו של החשוד עד היום ה- 2.1.21 והיטיב לתאר את החשוד כמי שפתח מפעל לעבירות רכוש, המנצל את מצבו הרפואי לפגיעה ברכושם של אחרים.

במהלך הדיון היום (א') התביעה המשטרתית של מחוז ת"א, הגישה נגד החשוד כתב אישום בגין 11 עבירות גניבה והפרות הוראות חוקיות, יחד עם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.