באזזנט

תמונה – מפלגת העבודה

מסכימים איתה?

מירב מיכאלי במתקפה נגד החרדים: "הרסני וחייב להשתנות"

שרת התחבורה מירב מיכאלי מגיבה במתקפה חריפה לסערה בציבור החרדי לאחר התאבדותו של הסופר חיים ולדר.

בתגובה ראשונה שפרסמה השרה על פרשת ולדר היא תוקפת את המגזר, "‏כשהמפלגות החרדיות מונעות מנשים ייצוג, אל תתפלאו שרבנים קוראים לדיווחים על פגיעות מיניות קשות "לשון הרע". יש קשר ישיר בין הדברים והוא הרסני וחייב להשתנות. אין תואר או מעמד שמקנה חסינות לאף פוגע. מחזקת את הנפגעות והנפגעים בפרשה הקשה הזו ובכלל", הגיבה מיכאלי.

חברת הכנסת מאי גולן תקפה את מיכאלי, ‏"בחורה בת 22 בעלת צרכים מיוחדים נאנסה במדינת דרום ת"א ע"י 2 מסתננים אריתראים. ארגוני הנשים ממשיכות לשתוק שתיקה רועמת. מרב מיכאלי ומרצ גם.מנפתלי ואיילת אני כבר לא מצפה לכלום; רק תנו להם פליטת ריאליטי ו/או דוגמנית שתתלונן על הטרדה מינית והם ירוצו להגיב. אבל אישה מדרום ת״א? הגזמתם!!".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.