באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

מה דעתכם?

אחרי אסון המסוק: גנץ ולפיד צוחקים בכנסת

הרשת סוערת: שעה לאחר הדיווח על אסון התרסקות המסוק בחיפה שם נהרגו 2 טייסים, שר הביטחון בני גנץ ושר החוץ יאיר לפיד תועדו בשידור חי בערוץ הכנסת צוחקים בשיחה ביניהם.

‏דבורה גונן ששכלה את בנה דני הי"ד תקפה בראיון לערוץ 14, "זה מזעזע בכל רמה, תתביישו, תתנצלו, זה פשוט לא אנושי, אם זה מצחיק אותך שמדינה שלמה עוקבת אחרי שני ניצולים ואתה צוחק – אני לא יכולה לסמוך עליך".

העיתונאי מוטי קסטל דיווח, "בשעה שבנט-לפיד-גנץ כבר מעודכנים בפרטי האירוע הקשה וכשכל עם ישראל עוקב בדאגה אחר תוצאותיו- השלושה עוסקים במינוי סגנים נוספים ומצחקקים במליאת הכנסת."

הפעילה טל גלבוע הגיבה, "פשוט מדכא, מודיעים על מותם של 2 טייסים, רה"מ, שר החוץ ושר הבטחון נצפים מצחקקים במליאה, אח"כ עוצרים להצטלם לסלפי, חה"כ אופיר כץ מעיר להם שאולי כדאי לא היום, בטח לא שר הביטחון. התרגלנו מהר שאבדה הבושה אבל עד לאן זה עוד יכול לרדת? אם לא תחושת שליחות, לא הייתי מרגישה בנוח שבתי חיילת."


הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.