הלם?

עמיחי שיקלי: "‏תגידו שלום ליועצת החדשה של מנסור עבאס"

תמונה – ערוץ הכנסת

חבר הכנסת עמיחי שיקלי היחיד ממפלגתו של בנט שלא הסכים להצטרף לממשלה עם רע"מ, תוקף וחושף את היועצת החדשה והשנויה במחלוקת של מנסור עבאס.

בציוץ שפרסם תוקף שיקלי, "‏תגידו שלום לד״ר יעלה רענן היועצת החדשה של מנסור עבאס לענייני הכפרים הלא מוכרים בנגב. אין ספק, אנחנו בידיים טובות, עשר מעלות ימינה".

שיקלי צירף צילום מסך מכתבה בו היא מצוטטת: "נשחרר את פלסטין מהשלטון הישראלי"

חודש לאחר הקמת הממשלה עם רע"מ, נחשף כי עו"ד ליניר אבו הזאז, המשמשת עוזרת פרלמנטרית ליו"ר ועדת החוץ והביטחון בכנסת – ח"כ רם בן ברק, השתתפה בקורס שתכניו הועברו על ידי גורמים קיצוניים ומסיתים, תומכי טרור. זאת ועוד, עו"ד אבו הזאז הצטלמה עם חלקם, בהם השייח' עכרמה סברי, הידוע בתמיכתו בפיגועי התאבדות נגד ישראלים. מורה נוסף בקורס הוא השייח' נג'אח בכיראת, המזוהה עם ארגון הטרור חמאס ומי שמשמש כבכיר בוואקף.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!