באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

הלם?

עמיחי שיקלי: "‏תגידו שלום ליועצת החדשה של מנסור עבאס"

חבר הכנסת עמיחי שיקלי היחיד ממפלגתו של בנט שלא הסכים להצטרף לממשלה עם רע"מ, תוקף וחושף את היועצת החדשה והשנויה במחלוקת של מנסור עבאס.

בציוץ שפרסם תוקף שיקלי, "‏תגידו שלום לד״ר יעלה רענן היועצת החדשה של מנסור עבאס לענייני הכפרים הלא מוכרים בנגב. אין ספק, אנחנו בידיים טובות, עשר מעלות ימינה".

שיקלי צירף צילום מסך מכתבה בו היא מצוטטת: "נשחרר את פלסטין מהשלטון הישראלי"

חודש לאחר הקמת הממשלה עם רע"מ, נחשף כי עו"ד ליניר אבו הזאז, המשמשת עוזרת פרלמנטרית ליו"ר ועדת החוץ והביטחון בכנסת – ח"כ רם בן ברק, השתתפה בקורס שתכניו הועברו על ידי גורמים קיצוניים ומסיתים, תומכי טרור. זאת ועוד, עו"ד אבו הזאז הצטלמה עם חלקם, בהם השייח' עכרמה סברי, הידוע בתמיכתו בפיגועי התאבדות נגד ישראלים. מורה נוסף בקורס הוא השייח' נג'אח בכיראת, המזוהה עם ארגון הטרור חמאס ומי שמשמש כבכיר בוואקף.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.