באזזנט

תמונה – לשכת נתניהו

בגלל יבגני

אף קעור כמו של ביבי? חדשות 12 מתנצלים

יממה אחרי הפרסום של יבגני זרובינסקי, אתר 'חדשות 12' מפרסמים הודעת התנצלות בפני הגולשים (ומראש הממשלה לשעבר נתניהו), על פרסום כתבה העוסקת בבריאות הנפש בה נכתב, "אף מעט קעור (כמו של ביבי) מלמד על ערמומיות ותחמנות".

מבלי לציין את סיבת ההתנצלות פרסמו היום 'חדשות 12' הודעת התנצלות, "אתמול, 4 בינואר 2022, התפרסמה כתבה תחת הכותרת "הסימנים החשובים שהגוף מאותת לנו על מצבנו". בכתבה, שעסקה במאפיינים הפיזיולוגיים שהגוף מאותת לנו על מצבנו הרפואי, שולבו הסברים וציטוט של מומחה לאבחון יעוץ ואימון על פי סימנים פיזיים, שלא היה מקום שיופיעו", נכתב בהודעה מבלי לציין את סיבת ההתנצלות.

עוד נכתב, "מרגע שהובאה לידיעתנו התקלה, הוסרה הפסקה הבעייתית והובהר לאחראים על כתיבת ועריכת הידיעה כי משפט כזה, גם אם נאמר על ידי מומחה, לא צריך למצוא את עצמו בכתבה. אנו מתנצלים על התקלה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.