באזזנט

תמונה – דוברות מד"א

תיעוד ראשוני

טרגדיה בצפון: ילד בן 3 נורה למוות בגן שעשועים

דיווח ראשוני: ילד בן 3 נהרג ככל הנראה מירי כדור תועה בכפר ביר אל מכסור בצפון.

על פי הדיווח, הילד אותר כשהוא מחוסר הכרה בגן שעשועים בכפר.

‏עדי ראייה סיפרו שראו שני גברים בג'יפ שירו בנשק לעבר אתר בנייה סמוך. ‎

מהמשטרה נמסר, "התקבלה הודע על ארוע ירי באתר בניה בכפר ביר אל מכסור. כתוצאה מהירי ילד בן 4 שהיה בגן שעשועים (במרחק של כ- 300מטר מאזור הירי) נפצע באורח אנוש לבית החולים רמב״ם

כוחות משטרה רבים הוזנקו למקום ואוספים ממצאים. מסוק הוזנק ומבוצעים סריקות נרחבות זאת במקביל לפעולות חקירה לזיהוי ואיתור החשודים.

החובשים של מד"א יאפא גדיר ואחמד אבו אלהיגא סיפרו: "במקום הייתה המולה גדולה. הילד שסבל מפציעות חודרות ומדממות בגופו שכב מחוסר הכרה בגן המשחקים כשהוא ללא דופק וללא נשימה. מיד התחלנו בטיפול רפואי ויחד עם הפראמדיקים בניידת טיפול נמרץ פינינו אותו לבית החולים תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."

IMG_20220106_131051_656

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.