באזזנט

תמונה – ארכיון קרן תקווה

מסכימים איתו?

המהומות בדרום: עמית סגל דורש הודעה מבנט

שומרי החומות 2: מהומות קשות באיזור שגב שלום בעקבות המשך נטיעת העצים של קק"ל בשטחים חקלאיים בנגב.

העיתונאי עמית סגל דרש מבנט, "המתבקש הערב: הודעה ברורה של ראש ממשלת ישראל ושריו הבכירים שפעילות טבעית וציונית מאין כמותה לנטיעת עצים לא תופסק בגלל התפרעות אלימה ששיאה ניסיון לפגוע בשוטרים ולגרום להתהפכות רכבת"

עוד תקף סגל, "יאיר גולן, שבשבוע שעבר כינה את תושבי חומש תתי אדם, מבטיח היום לבדואים בנגב לשחרר את העצורים בהתפרעויות נגד הנטיעות".

ראש הממשלה לשעבר נתניהו תקף, "אף אחד לא יעצור נטיעת עצים בארץ ישראל. אני נותן גיבוי מלא לכוחות הביטחון ודורש מבנט לגנות מייד את ההסתה של רע״מ, שותפתו הבכירה לממשלה"

שר החוץ יאיר לפיד דרש להפסיק את הנטיעות, "12 שנה של הפקרת הנגב והזנחת הבעיה הבדואית לא יבואו לפיתרון ביום אחד. מדינת ישראל צריכה לטעת עצים על אדמות המדינה, אבל לא חייבים לפגוע בפרנסתם של תושבי האיזור. כמו שממשלת נתניהו עצרה את הנטיעות ב-2020 אפשר לעצור גם עכשיו להיערכות מחדש. ממשלת השינוי מחוייבת לפתור את בעיית הבדואים ולהביא להסדרה בנגב".

לפיד הוסיף, "פוליטיקאים מכל הצדדים צריכים להרגיע במקום ללבות את האש. אני מגנה את האלימות בשטח ומגבה את פעילות המשטרה להחזרת הסדר הציבורי."

מתנועת רגבים נמסר: "התרענו והזהרנו ערב הקמת הממשלה מול כל כל המפלגות הציוניות, כי אסור להקים ממשלה הנשענת על מפלגה אנטי ציונית ותומכת טרור. התרענו לפני חברי הממשלה עוד לפני העברת תקציב המדינה, כי רע"מ לא יסתפקו בהקפאת חוק קמיניץ, ב50 מיליארד שקלים ובחוק החשמל, וכי מיד לאחר העברת חוק החשמל הם יפרסמו את רשימת הדרישות החדשה שלהם. רשימת הדרישות נכתבה הערב על כבישי הנגב בסלעים ובצמיגים בוערים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.