באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 12

השקר נחשף

תרמית הנינג'ה: הבנות הצטלמו מחדש במסלול קל יותר

העיתונאי ערן סויסה חושף באתר ״ישראל היום״ תרמית של הפקת תוכנית הנינג'ה.

על פי הדיווח של סויסה, כל הבנות התמודדו במסלול הגברים ואף אחת מהן לא עברה אותו בהצלחה. הפקת התוכנית החליטו לגנוז את הצילומים וצילמו את הנשים בחדש במסלול קל יותר שם כן הצילחו הבנות לעבור.

מהפקת תוכנית הנינג׳ה ניסו להסביר לישראל היום, ״סוגיית הנשים בנינג׳ה מעסיקה את צוות התכנית מהעונה הראשונה, וכך גם בעולם, כשהמטרה: עידוד השתתפות נשים בענף. חלק מהמתמודדות השתתפו בימי צילום קודמים ושולבו במקצי הגברים במוקדמות. בהמשך, הוחלט לאחר התייעצות עם הגורמים המקצועיים לייצר עבורן מקצה מוקדמות נפרד. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של הפורמט בארץ שהתקיים מקצה נשים, וכפי שראינו – הוא היה מאד מוצלח ואנחנו שמחים בהישגיהן של המתמודדות".

אמור פז, מתמודדת בתוכנית שלא הסכימה להשתתף, ״אני חייבת להישאר נאמנה לאמת שלי וזו האמת שהובילה אותי לא להשתתף בעונה הרביעית. המטרה לא מקדשת את האמצעים. ההפקה מחפשת כותרות אבל האמת טיפה יותר מורכבת. מישהו בהפקה חושב שבנות שנופלות למים זה משהו שצריך להתבייש פה ולחתוך בעריכה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
להתראות בערב
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.