באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

לא כזה מאמי

כועס ופוגעני: עדויות חדשות נגד הנשיא לשעבר ריבלין

העיתונאי יוסי מזרחי מפרסם עדויות חדשות על התעללות והעסקה פוגענית של הנשיא לשעבר ראובן ריבלין כלפי עובדים בבית הנשיא.

בתחקיר שפורסם בערוץ 12, התראיינו כעשרה עובדים בבית הנשיא, שסיפרו על רגעי הכעס וההשפלה שספגו מהנשיא לשעבר ריבלין.

בין שלל העדויות סיפר אחד העובדים על תגובות האלימה של ריבלין כשהטלוויזיה התקלקלה, "הוא תפס אותו פיזית בחולצה והוציא אותו מהחדר".

איש התקשורת יותם זימרי הגיב, "נו באמת, הכתבה על ריבלין וההתפרצויות שלו כנשיא. בנאדם גר שבע שנים בבית עם עובדים, מישהו מצפה שלא יהיו התפרצויות זעם והתנהגות לא ראויה? אנשים הם אנשים גם אם הם נשיא."

מטעמו של הנשיא ריבלין נמסר בתגובה לערוץ12: "אני מברך את הכתבים העושים עבודתם נאמנה כדי לחשוף התנהלות פגומה של אישי ציבור. מהטענות המובאות בעילום שם משתמע שגם אני לא עמדתי בציפיות מאדם במעמד בכיר, ודאי שמנשיא מדינה שהיו שאמור להיות אדם שפועל ללא רבב"

עוד נמסר, "אני מתנצל בפני כל מי שפגעתי בו, ומבהיר שלא היה בכוונתי להתעמת עם איש על רקע אישי אלא רק לאור דרישותיי המקצועיות ממנו"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.