באזזנט

תמונה – לשכת נתניהו

נפרד?

שובר שתיקה: נתניהו מגיב לראשונה לקמפיין המיליונים

אחרי 2 וחצי מיליון: ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו מגיב לראשונה לקמפיין גיוס המונים שפתח העיתונאי ינון מגל למימון משפטו של נתניהו.

בהודעה שפרסם כותב נתניהו, "תודה לכם, המוני אזרחי ישראל, על התמיכה האדירה והאהבה המופלאה שלכם בימים האחרונים. חום הלב שלכם ריגש אותי ואת בני משפחתי בהתרגשות שאין שנייה לה".

בראיון לרדיו 'קול ברמה' התייחס מגל לאפשרות שנתניהו לא יוכל לקבל את הכסף, "אם משפטית נתניהו לא יוכל לקבל את הכסף, אולי נתרום אותו לחיילים או אברכים".

ח"כ אמילי מואטי ממפלגת העבודה תקפה, "בני אדם נגררים שנים בהוצאות לפועל, יש שאוספים שקל לשקל באימה כדי לשרוד כאשר דלתות נטרקות להם בפרצוף והנה קמה קבוצה, הדובדבן על הקצפת של החברה השבעה ואוספת כסף לראש ממשלה הכי עשיר שכיהן כאן, שאם היה לו טיפה אחת של דרך ארץ הוא היה עוצר את זה מיד. ליקוי מאורות מרתיח ועלוב, תתביישו!".

כזכור, אמש שלח עו"ד שחר בן מאיר מכתב התרעה לעמותה 'מוסרי', בדרישה להפסיק מיידית את הקמפיין גיוס הכספים, בטענה שלח"כ אסור לקבל תרומות אנונימיות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.