באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

מביך

אחמד טיבי תוקף: רק 12 חברי כנסת בציון יום השואה הבינלאומי

חבר הכנסת אחמד טיבי מביך את חברי הכנסת מהאופוזיציה והקואליציה בעקבות העדרותם מטקס לציון יום השואה הבינלאומי במליאת הכנסת. בהמשך דבריו תקף טיבי והשווה את המצב של הפלסטינים לתקופת הנאצים.

בפתח נאומו העיר טיבי, "יש 120 חברי כנסת, 21 נורווגים, 28 שרים, מתוכם באולם יש רק שני שרים, ביום השואה הבינלאומי, 12 חברי כנסת, מתוך 3 ח"כים ערבים".

ח"כ שלמה דרעי תקף, "‏אחמד טיבי תומך הטרור, מנצל את נאומו ביום השואה הבינלאומי, כדי לעשות השוואה מחרידה בין מצב הפורעים הפלשתינים לזה של היהודים בשואה. אין גבולות יותר. אין אנושיות. ויו"ר הישיבה גינזבורג מכחול לבן, מאפשר לו להמשיך עוד ועוד למרות שתם זמנו. תתביישו לכם! לאן עוד תדרדרו? גם ביום כזה?"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.