תוקף סדרתי

לפיד: "נתניהו מפיץ רעל בכמויות אדירות ומתבכיין"

תמונה – פייסבוק יאיר לפיד
לפיד יוצא שוב למתקפה נגד נתניהו בנאום השבועי לחברי סיעתו בכנסת "יש לו כסף בלי הגבלה, אף אחד לא יודע מאיפה. הוא שופך מאות מיליונים על הרשתות החברתיות. עשרים שנה הוא בנה מערך מושחת, ענק, שעובד בשבילו. מכונה של שטיפת מוח. מפיץ רעל בכמויות אדירות, ואז הוא מתבכיין שהתקשורת שמאלנית" - צפו במתקפה.

היו"ר המשותף של מפלגת כחול לבן במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו בנאום תוקפני בפני חברי סיעתו בכנסת: "לנתניהו יש שני עיתונים שעובדים אצלו, תחנת טלוויזיה משלו, שדרני רדיו שמקבלים דף מסרים ישר מנתן אשל. יש לו כסף בלי הגבלה, אף אחד לא יודע מאיפה. הוא שופך מאות מיליונים על הרשתות החברתיות. יש לו שרי ממשלה שזוחלים סביבו על הגחון. נטולי דיעה משלהם".

לפיד הוסיף לתקוף ואמר: "הוא לא נואם, הוא לא מתראיין. הוא בבונקר" אבל הוא בנה מגפון. עשרים שנה הוא בנה מערך מושחת, ענק, שעובד בשבילו. מכונה של שטיפת מוח. מפיץ רעל בכמויות אדירות, ואז הוא מתבכיין שהתקשורת שמאלנית. מחפש כל היום איזה גרבוז להיעלב ממנו. שהוא יוכל להגיד שרודפים אותו.

הסרטון המלא

לפיד ביקש מתומכיו: "אנחנו, החדר הזה, נעשה הכל. אתם מכירים אותי. נלך לכל פרלמנט, כל בית קפה, כל שוק, כל מרכז קניות. גם כל תחנת רדיו וטלוויזיה. אבל זה לא מספיק. אני אומר לכל מי ששומע אותנו – אתם רוצים לנצח, תעזרו. מול המכונה המרושעת של ביבי, בואו נביא מיליון מכונות קטנות וזריזות וחכמות".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!