באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

התנועה האיסלמית

טאהא מזהיר: "לא יקום מקלט להט"ב לערבים"

בכיר הקואליציה ח"כ ווליד טאהא מרע"מ, מגיב באזהרה לשותפיו בממשלה ותוקף את היוזמה של ח"כ איבתיסאם מרעאנה להקים מקלט ראשון ללהט"בים בחברה הערבית.

בהודעה שפרסם כתב טאהא, "לא יקום מקלט שמעודד קבלה של מי שמתחתנים עם בני מינם בחברה הערבית, נקודה. האנשים בחברה שלנו שומרים על הערכים והדת שלהם ולא יקבלו נישואים בין גברים או בין נשים".

חברת הכנסת מרעאנה לא נשארה חייבת והגיבה, ‏הח״כ ווליד טאהא מרעם, חושב שכל החברה הערבית היא ווליד. בסטטוס חשוך ושמרני הוא תוקף את היוזמה של הקמת בית להלנת חירום של חברת הלהט״ב הערבית. אז כך אוסתאז ווליד החברה הערבית לא רק ווליד היא לא חשוכה ולא מדירה את השונה ואני כאן כמו עצם בגרון של להט״בופוביה וגזעניים. סבאח אלח׳יר".

העיתונאי ישי פרידמן הגיב, "היכולת של התנועה האיסלאמית להביע את האמת האנטי להטבית שלהם בקול ולגרום לתומכי הלהטבים בקואליציה להתחבא, מרתקת למדי".

https://twitter.com/IbtisamMaraana/status/1488885521434750983?t=Wv2inpSqCkn2yfL2f9xUjg&s=19

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.