באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

שערוריית הריגול

השר ליברמן זועם: "מדובר ברעידת אדמה"

לאחר חשיפת 'כלכליסט' על פריצה המונית של המשטרה לפלאפונים של עיתונאים, בכירים בשירות הציבורי ביניהם מקורבים לראש הממשלה לשעבר נתניהו, שר האוצר ליברמן יוצא למתקפה ודורש לפתוח מחדש את התיק שכנגד חברת מפלגתו פינה קירשנבאום שנשלחה למאסר".

ליברמן: "רק אדם טיפש מסתובב עם טלפון חכם"

בפתח ישיבת הסיעה התייחס ליברמן לפרסומים, "אם הדברים נכונים מדובר ברעידת אדמה 9 בסולם ריכטר. אני עברתי משהו דומה לפני הרבה שנים. ב2010 פורסם דוח מבקר על האזנות כשאני במרכז הפרשה. מדובר בעבירות חמורות שבוצעו בהנחיית ניצב מזרחי וכל מי שראה את העובדות מבין שהוא התנהל כמו אחרון העבריינים. למרות זה, ולמרות דוח המבקר, היה ניסיון מוצלח לטייח את הפרשה תחת התבטאות "פעלתנות יתר". הטיוח הביא לפרשה הנוכחי. בראשון אדרוש בממשלה להקים ועדת חקירה ממלכתית. שום ועדה ממשלתית או פנימית. צריך שופט עליון שיעמוד בראש הועדה"

ליברמן הוסיף, "אסור לטייח שוב כמו שהיה בפרשת האזנות הסתר. אני מתכוון להופיע בפני הועדה ולראות את השימוש שנעשה בחקירות של פאינה קירשנבאום וכל הסיפורים מאז 2014. אי אפשר לעבור לסדר היום"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.