באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

עימות סוער

הצגה? עידית סילמן פרצה בבכי בכנסת

עימות סוער בין חברות הכנסת מיכל וודליגר ועידית סילמן במהלך דיון בוועדת הבריאות בכנסת על הורים מתמודדים עם ילדים מיוחדים.

במהלך הדיון ביקשה וולדיגר את זכות הדיבור מיו"ר הוועדה סילמן, "את לא תעיזי להגיד שאני עושה הצגה. שמעת את זה? מדם ליבי אני מדברת". בתגובה הוציאה סילמן את וולדיגר מהוועדה ופרצה בבכי.

העיתונאי אריאל כהנא תקף, ‏"כמה חוצפה, גסות לב ורוע, יש באישה שמכירה את נסיבות חייה של עמיתתה, בכל הקשור להתמודדות הורים עם נוער בקשיים, שיודעת כי העמיתה מקדישה את חייה לנושא, שגנבה מהעמיתה את החוק שהגישה בנדון, שמעזה לכנות את דבריה הכואבים כ"הצגה", ושאח"כ עוד בוכה בדמעות תנין? עידית סילמן – בושה לכנסת!".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.