באזזנט

תמונה – צילום מסך – חדשות 13

אלימות בשידור חי

צפו: כתבת חדשות 13 נפגעת מבקבוק בזמן שידור

כתבת החרדים של חדשות 13, אריאלה שטרנבך נפגעה הערב מבקבוק שהושלך לעברה בעת ששידרה מבני ברק.

"חטפתי בקבוק לעין, יש קצת כאבים אבל יעבור. בכל מקרה, מדובר בשוליים ממש והרוב היו בסדר"

מקרה חמור של אלימות של חרדים כנגד עיתונאים. כתבת החרדים של חדשות 13, אריאלה שטרנבך נפגעה במהלך שידור חי מבקבוק שזרקו עליה חרדים בבני ברק.

שטרנבך, התמקמה בפינה בעיר בני ברק, לצד קולגות מכלי תקשורת אחרים כדי לסכם את הלווית הרב חיים קנייבסקי שהתקיימה היום. איך שהגיע תורה לעלות לשידור החלו לזרוק לעברה חפצים, ובקבוק פגע לה בראש. שטרנבך והצלם תפסו מחסה מאחורי קיר והמשיכו בשידור.

לאחר מכן צייצה שטרנבך: "תודה לכולם, אני בסדר התמקמנו לשידור ברגוע ובדיוק כשהילה ואודי פנו אלינו מהאולפן החליטו שוליים קיצונים לתקוף. חטפתי בקבוק לעין, יש קצת כאבים אבל יעבור. בכל מקרה, מדובר בשוליים ממש והרוב היו בסדר. תודה ליאיר שרקי וקובי בורנשטיין על השמירה והדאגה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.