באזזנט

תמונה – פייסבוק

פורים מסוכן

2 נערות נפצעו מנפצים בחגיגות פורים בבית הספר

תופעת הנפצים בחג הפורים מביאה שוב לתוצאות קשות. שתי תלמידות בבית ספר בשוהם נפצעו והועברו לבית החולים לאחר שתלמידי י"ב בבית הספר הדליקו נפצים לאחר שעות הלימודים.

אמא של אחת הנערות פרסמה את המקרה בפייסבוק וכתבה: "זה יכול היה להגמר הרבה יותר גרוע. שלחתי בבוקר ילדה מחופשת ומאושרת לתיכון ובצהרים פינו אותה ואת חברתה באמבולנס לתל השומר לאחר שנפצעה מנפץ.

אני מקווה שבעקבות המקרה הזה תבוטל ה״מסורת״ האדיוטית של תלמידי י״ב שבכל שנה בפורים מעלים מחזה/הצגה בה הם משפילים ויורדים על כל תלמידי התיכון.
בסוף ההצגה הם הדליקו שורה של נפצים שאחד מהם פגע בביתי. הכוויות שקיבלה בגופה – יגלידו, התלתלים המושלמים שלה – יצמחו מחדש

תלמידה פצועה מנפצים
תלמידה פצועה מנפצים / פייסבוק

גם השמיעה באוזן – בע״ה תחזור… אבל על השריפה בנפש שלה ייקח לה הרבה זמן להתגבר. באמת שאני לא מבינה איך תלמידים שבעוד מספר חודשים יהיו לחיילים מסוגלים להשתמש בנשק כזה על חבריהם"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.