באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

סערה ברשת

באנו להסית: כך הגיב יו"ר הכנסת לחסד בהלווית הרב קניבסקי

יו"ר הכנסת מיקי לוי מכחיש כי הוא זה שכתב ברשת את התגובה המסיתה נגד הציבור החרדי לפוסט שפורסם בפייסבוק.

בעמוד הפייסבוק סטטוסים מצייצים פורסם פוסט המשבח את קבלת הפנים של תושבי בני ברק לאלפים שהגיעו להלוויתו של הרב קנייבסקי זצ"ל. בתגובה לפוסט כתב לוי, "בלה בלה בלה. מי שנותן לאחיו למות למענו בצבא ולא נושא בנטל, אין לו לא חסד ולא נתינה".

מלשכתו של לוי נמסר בתגובה: "הוא בטיסה וזה ממש לא משקף את דעתו. אחד העובדים הגיב מהחשבון האישי שלו ושלח בטעות מהחשבון של לוי. התגובה הפסולה נמחקה."

חבר הכנסת איתמר בן גביר הגיבה: "‏גם אם הדברים נכתבו מתוך הלשכה של לוי ולא על ידו, השנאה לחרדים הפכה להיות אובססיה אצל אנשי יש עתיד. עוזריו של מיקי לוי, לא היו כותבים בטעות, דברי בלע כאלה על ערבים והתנועה האיסלמית. אבל כשמדובר בחרדים, מותר לתקוף ומותר להשתלח. מביש".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.