באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת לע"מ

"הטרוריסט לכלא"

צפו: השר בר לב התבלבל וגורש מהלווית הנרצח

השר לביטחון פנים עומר בר לב הגיע להשתתף בהלווית דורית יחבס ז"ל, שנרצחה יחד עם עוד שלושה בני אדם בפיגוע האכזרי בבאר שבע.

במהלך ההספד התבלבל השר בר לב ואמר על המחבל שחוסל בזירה על ידי אזרחים, "לא נשקוט עד שהפושע יגיע לכלא. לא נשקוט עד שנמגר את הטרור, נגיע לבתי המחבלים ולמשפחותיהם, זו הדרך היחידה". המשפחות הגיבו בצעקות כלפי השר שנמלט מהמקום בליווי המאבטחים.

‏גם אחיותיו של מנחם מנוחין יחזקאל בן ה-67, שנרצח אמש בפיגוע בבאר שבע, צעקו בהלווייתו על שרת החינוך יפעת שאשא ביטון: "כלבה, הדם שלו על הידיים שלך. ממשלת זדון, יושבים עם תומכי טרור. הלוואי הממשלה שלכם תיפול".

(צילום: תאגיד השידור כאן 11)

ח"כ איתמר בן גביר הגיב, "‏בהתחלה, כשבר לב אמר על מחבל החמאס שרצח את אליהו קיי הי"ד שהוא מהפלג המדיני של החמאס ולא מהפלג הפחע"י, חשבנו שזה עוד שיא של טמטום. אבל מי ששומע היום את השר בר לב בהלוויה מבין שזה לא טמטום ולא פליטות פה: זה ניתוק, אדישות, וזלזול. לעמר בר לב לא אכפת שיהודים כאן נרצחים. לא מזיז לו."

https://twitter.com/Zira_politit/status/1506641016362840068?t=XmLoxQU6StyfxQMp_SZNFg&s=19

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.