באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

מלחמה בטרור

תיעוד: כך נעצר ערבי שירק על חרדי

בפעילות משולבת ונחושה בהובלת היחידה המרכזית של מחוז ירושלים יחד עם לוחמי מג"ב ירושלים, נעצר אמש חשוד בשנות ה-20 לחייו תושב שכונת א-טור שבמזרח העיר, זאת לאחר שעפ״י החשד תיעד את עצמו תוקף בימים האחרונים עובר אורח חרדי בעיר ויורק עליו, ופרסם את הסרטון ברשת ה"טיק טוק".

לאחר שהפרסום שעלה לרשת נוטר ע״י היחידה המרכזית של מחוז ירושלים, נפתחה במשטרה חקירה והחלו פעולות לאיתור החשוד. אמש החשוד נעצר על ידי כוחות המשטרה ומג"ב, ולאחר מעצרו הועבר לחקירה בימ"ר ירושלים. חקירת המקרה נמשכת.

משטרת מחוז ירושלים פועלת כל העת במרחבי הרשת לאיתור וטיפול בחשודים בביצוע מעשי בריונות ואלימות. בהתאם למדיניות מפקד מחוז ירושלים, כלל יחידות המחוז מוכוונות לטיפול נחוש ובלתי מתפשר הכולל ניטור, חקירה, טיפול ואיתור חשודים בביצוע עבירות שונות ומגוונות, תוך הפצתם ברשתות החברתיות. נמשיך להיאבק בנחישות באלימות והבריונות במרחב הציבורי, במרחבי הרשת החברתית ובכל מקום אחר.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.